Przepis na udane święta? Hortex. Naturalnie!

10 grudnia 2018
Przepis na udane święta? Hortex. Naturalnie!
Święta to magiczny czas radosnych spotkań z najbliższymi. Dom wypełnia się znajomymi zapachami, rodzina spotyka się przy świątecznym stole, na którym nie może zabraknąć wyjątkowych smaków. Z tej okazji konsumenci chcą zapewnić najbliższym wszystko to, co najlepsze, a soki i nektary doskonale wpisują się w atmosferę świątecznych spotkań i wolnego czasu. Soki goszczą na świątecznym stole w blisko dwóch trzecich polskich domów. W tym roku soki i nektary Hortex w najpopularniejszych smakach dostępne są w atrakcyjnych opakowaniach z zimową grafiką.

Przepis na udane święta? Dużo bliskości i jeszcze więcej soków Hortex -J. Marka Hortex ma silny i bardzo pozytywny wizerunek w kategorii soków, nektarów i napojów. Konsumenci szczególnie cenią ją za tradycję i doświadczenie, wysoką jakość, szeroką ofertę i atrakcyjne opakowania. Ponadto postrzegają ją jako markę dobrą na specjalne okazje oraz dobrą dla całej rodziny. Dlatego soki i nektary Hortex są naturalnym wyborem na święta.

Do najpopularniejszych należą soki pomarańczowe oraz jabłkowe, a wśród nektarów – czarna porzeczka. W tym roku najchętniej wybierane smaki zyskały wyjątkową, atrakcyjną, zimową szatę graficzną.

Ceny opakowania 1 l na półkach sklepowych:

  • Pomarańcza Hortex Sok 100% 1l – 4,5 pln
  • Jabłko Hortex Sok 100% 1l – 3,6 pln
  • Czarna Porzeczka Hortex Nektar 1l – 3,7 pln

Tagi

OBRAZY

PLIKI