Nowy, owocowy Hortex Leon na wakacje

20 czerwca 2018
Nowy, owocowy Hortex Leon na wakacje

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych młodych konsumentów wprowadziliśmy linię napojów owocowych Hortex Leon w plastikowych butelkach 400 ml z wygodnym korkiem typu sport cup. Zapewniają orzeźwienie, pomagają ugasić pragnienie. Doskonale sprawdzą się podczas letnich zabaw, wędrówek, czy też na plaży..

Napoje Hortex Leon dostępne są w 3 lubianych przez dzieci smakach:

Hortex LEON jabłko – truskawka – rabarbar - słodkie jabłko i truskawki wyśmienicie smakują z kwaskowym rabarbarem, tworząc razem orzeźwiającą  kompozycję doskonałą na letnie upały

  • Hortex LEON jabłko – gruszka – kiwi - pyszna orzeźwiająca kompozycja na bazie soków i przecierów z kwaskowych jabłek i słodziutkich, aromatycznych gruszek oraz kiwi
  • Hortex LEON pomarańcza – mango – mandarynka – napój o lekkiej konsystencji na bazie soków i przecierów o orzeźwiającym smaku. Kusi słodyczą mango i bogactwem smaku klasycznej pomarańczy i mandarynki.

Napoje Hortex Leon nie zawierają konserwantów i są dostępne w lekkich, wygodnych plastikowych butelkach 400 ml z wygodnym zamknięciem typu sport cap (dziubek) i z atrakcyjną grafiką lwa Leona.

Sugerowana cena za butelkę 400ml – 1,75 pln

Tagi

OBRAZY

PLIKI