Pyszne napoje orzeźwiające Hortex w nowych, atrakcyjnych opakowaniach

24 maja 2018
Pyszne napoje orzeźwiające Hortex w nowych, atrakcyjnych opakowaniach

Hortex wprowadził nowy format opakowań napojów – butelki 1l. Nowe opakowanie napojów – butelki 1 litr, które łączą w sobie zalety najpopularniej pojemności wśród soków, nektarów i napojów w kartonach, jak i poręczności butelki plastikowej, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i „po drodze”. Dostępne są w 4 smakach.

Nowe opakowania w badaniach zostały dobrze przyjęte przez konsumentów i ocenione jako wygodne, zachęcające do zakupu, oryginalne, wyróżniające się na półce.

W ofercie napojów w 1 litrowych butelkach dostępne są dwa najpopularniejsze na rynku smaki Jabłko Mięta i Jabłko Wiśnia oraz dwa najlepiej autorskie smaki Hortex : Jabłko-Rabarbar i Pomarańcza Mango.

Napoje w butelkach 1l dostępne są w cenie ok.2,6 pln

 

Pomarańcza-ananas - nowy smak napojów Hortex

Dla większości konsumentów napojów ten idealny powinien przede wszystkim dobrze smakować, a smak jest najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przy zakupie. Dlatego tworząc nowe produkty wyjątkowo dbamy o ich walory smakowe. Nowy napój pomarańcza ananas łączy w sobie wyjątkową słodycz ananasa z orzeźwiającą nutą pomarańczy. Dostępny w plastikowych butelkach 1,75l.

Pomarańcza ananas w butelce 1,75l dostępna jest w cenie ok. 4pln

Tagi

OBRAZY

PLIKI